La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1381 Culés

4

"Do zamieszek doszło również w Nicei. Według relacji kibice reprezentacji Polski i Irlandii Północnej wspólnie bawili się przez sobotnim meczem grupy C Euro 2016. Sielankowa atmosfera została zakłócona około 23, gdy miejscowi kibice OGC Nice zaczęli prowokować sympatyków obu reprezentacji."



Czyli co Francuzi podpuscili obie ekipy i ci zaczeli sie tluc?

1

@samo306 Da się tam na tym filmiku zauważyć po stronie Irlandczyków Polaków czyli raczej między sobą się nie bili tylko z miejscowymi.

1

@samo306 Zapodaję teorię spiskową, uwaga!
Wcześniej już było podawane, że policja francuska najbardziej się obawia polskich kiboli. Tymczasem jest problem, bo zamieszki wywołują Anglicy, Francuzi, Rosjanie - a Polacy grzecznie się bawią z Irlandczykami. No i kurna co teraz? Czyżby nasze służby aż tak bardzo się pomyliły? Przecież to Polacy są, z antydemokratycznego kraju pochodzą, dzicz i zacofanie!
Wtem Jean Pierre z innym Michelem wpadają na genialny pomysł: sprowokować! Prosta sprawa, w Polsce na 11. listopada policjanci potrafili się przebierać za kiboli i wszczynać awantury, wszystko pięknie działało - dlaczego nie?
No i efekt mamy powyżej.

Dobra, tak na poważnie - zupełnie mi się nie podoba to, co się tam dzieje.

1

@Korbel Musze byc w pracy przez dobe wiec sporo czytalem w nocy na roznych forach i (mowie tylko to co czytalem nie sugeruje ze tak bylo) najprawdopodobniej wszystko zaczelo sie od Anglikow ktorzy podpuscili na ulicach kiboli Rosji a potem wygwizdali ich hymn na stadionie. A ze ruski po jednym browarze zamienia sie w Hulka (wiem z doswiadczenia :D) to nie trudno bylo zaczac ta cala wojne miedzy kibicami.
Nawet w Brazylii takiej patologii nie bylo

1

@samo306 No wiem, mi tutaj koledzy z Finlandii i Estonii różne historyjki opowiadają, jakie to Ruscy numery wywijają. Jeden z tych kolegów pomieszkał trochę nad samą granicą, to po krótkim czasie postawił sobie za cel życiowy wynieść się gdzieś w głąb kraju :D
Jeszcze teraz te całe ISIS też widać bywa fajnym punktem zapalnym. Putin u siebie zaprowadził swoje porządki, ludzie tym chyba przesiąkli, a w Anglii i Francji to wiadomo, co się dzieje.
(nie, żeby takim Angolom były potrzebne jakieś preteksty...)
Nie jest fajnie, ale tragedii to też nie ma. Jeśli ma się to kończyć tylko na zniszczonych restauracjach, rannych kibolach i nielicznych przypadkach zagrożenia życia, to Euro będzie można uznać za względnie bezpieczne...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?