La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 499 Culés

konto usunięte

0

Mam takie czysto teoretyczne pytanie. Kogo widzielibyście jako zastępce Neymara, jeśli ten zdecydowałby się odejść?
Sam nie mam wytypowanego zawodnika, który mógłby zastąpić naszą 11.

0

@Kurkmen Dybala,Hazard

0

@Kurkmen Payet byłby dobry w sumie.Chociaż jeśli chodzi o wiek to nie bardzo.

1

@Kurkmen Reus, tylko niech się chłop już nie łamie.

0

@lioney10 Hazard jest strasznie przereklamowany :/

1

@Kurkmen Ja widzę Dybale. Przydałby się nam taki zawodnik po ewentualnym odejściu Neya.

2

@Mathas Widzicie Dybale na lewym skrzydle? Na tej pozycji straci wiele atutów, m.in zejście do lewej i strzał.

konto usunięte

1

@Kurkmen Carrasco, chociaż nie wiem czy by się dopasował.

konto usunięte

0

@Kurkmen Lee jest jeszcze zbyt młody, Denisa bym wolał w środku pola. W takim wypadku idealnym kandydatem wydaje się Coutinho. Depaya również bym chętnie zobaczył w Barcelonie lecz najpierw w roli zamiennika. Zbyt duża niewiadoma.

0

@1Barcelona1 A dlaczego nie? Nauczy się, młody jest. Messi też stracił wiele z ofensywy schodząc do pomocy, a jakoś nikt nie narzeka na jego grę.

0

@Kurkmen Denis Suarez.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: