- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1333 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1333 Culés
4
Pogba nooo genialne zagrania, i jak go nie chcieć w Barcelonie, no ja nie rozumiem tu nie których j
1
@matesfcb93 Ja tez tego nie rozumiem...
0
@matesfcb93 Tu nie chodzi że nikt go nie chce tylko że obrona i atak potrzebują najbardziej wzmocnień.
1
@sewerynVeB A pomoc? Iniesta młodszy nie będzie. Roberto pewnie pod PO będzie wkładany. A Rafinha drugim Iniestą raczej nie będzie.
0
@Neymar1899 Ale Iniesta może pograć jeszcze rok czy dwa. Teraz mamy mały budżet a potrzeba nam napadziora i 3-4 obrońców łącznie. Choć nie ukrywam że ucieszyłbym się z transferu Pogby.
0
@Neymar1899 Hah ale co najlepsze, gdy pisałem dawać pogbe do Barcy, to pisali, że mamy rafinhie , inieste Roberto czy Denisa, no ale nie oszukujmy się. A jeszcze pamiętam płacz w połowie sezonu że nie mamy pomocy, pomoc nie istnieje itp...
0
@sewerynVeB bo pomoc nie potrzebuje wzmocnień. dlatego Messi musi się cofać:D
0
@sewerynVeB Ale pamiętaj że Inesta grając te 2 sezony raczej nie zagra ich na wysokim poziomie non stop..
0
@matesfcb93 Ale to też nie znaczy że mamy wywalić cały budżet na Pogbę i olać obronę i atak.
0
@sewerynVeB Nikt tu nie mówię o olewaniu , nie wierzę że mamy tylko 60 mln
0
@matesfcb93 Jeśli na przykład okaże się, że Barca ma np. 200 mln euro. To Pogbę powinni ściągnąć jak najbardziej, ale jeśli okaże się inaczej to jednak priorytetem jest wzmocnienie obrony i ataku.
0
@matesfcb93 Najlepszy klub świata ma budżet 60mln a takie United które teraz jest średniakiem ma budżet na poziomie 200-250mln. Śmiechu warte..