La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1444 Culés

2

Williams - Muguruza i Djoković - Murray. Kogo widzicie jako zwycięzce turnieju? Ja wolę Muguruza-Murray, ale Djoko to jednak trudny przeciwnik, a co do Williams to nie muszę mówić. Ale wczoraj jak oglądałem Andyego z Wawrinką, to aż go podziwiałem, Wawrinka praktycznie przy nim nie istniał. :C

1

@ranger3120 To Wawrinka grał bardzo słabo i popełniał masę niewymuszonych błędów, a i z serwisu co zawsze było jego mocna stroną niewiele wygrał, liczyłam na niego ale cóż final taki jakiego nie chciałam , nudyyy

2

@barceloonka92 Owszem, zagrał słabo, jego backhand słaby + serwis, nie widziałem chyba żadnego asa, a Murray po prostu dochodził do wszystkich piłek. Szkoda, lubię Stana, ale Murraya też, bo podobno kibic FCB. :D

1

@ranger3120 Ja nienawidzę Murraya za to jak chamski jest i bez kultury, gdy coś nie idzie po jego myśli to wszyscy są winni tylko nie on, fałszywy człowiek i tyle, jak wygrywa to wszystko cacy a jak przegrywa to obrabia dupe rywalom i temu co kto zrobił źle, to najgorszy typ tenisisty. Co do kibicowania Barcelonie to jakoś średnio w to wierzę bo jak bywał na meczach to jakiegoś angielskiego klubu nie pamiętam którego i mówił ze to jego ulubiona, a poza tym nawet gdyby lubił barce to nie przekonam się do niego bo nienawidzę takich ludzi jak on, stad mocno trzymam kciuki za rywali z którymi walczy a Stan wszystko zepsuł ..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?