La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 888 Culés

1

Witam. Mam pytanie. Mianowicie, gram sobie na moim PlayStation w słuchawkach nausznych (Steelseries Siberia 100) i nagle dostrzegam, ze prawa część słuchawek co chwile przestaje działać, a żebym mógł z powrotem cieszyć się optymalnym rozmieszczeniem dźwięku, muszę ruszać kablem do skutku, aż sie

0

@VEB931 ..... Aż się ta sluchawka naprawi, a i tak rezultat trwa chwilę. Wie ktoś co jest tym spowodowane i czy można to jakoś naprawić?

0

@VEB931 Pewnie kabel nie kontaktuje

1

@VEB931 Też tak miałam w wielu parach słuchawek. Wywalałam za każdym razem i kupowałam nowe, bo po jakimś czasie nawet korygowanie kablem nic nie dawało albo trzeba go było trzymać cały czas w danej pozycji.

0

@Nigaki Wydałem na nie 160 zł więc szkoda wywalać :/

0

@barcelonistaKRK A czy można to jakoś naprawić? Bo strasznie to irytuje. Zresztą na telefonie jest to samo

0

@VEB931 Zanieś do elektryka, niech podmieni przewód.

0

@adam34689 Az elektryka do tego nie trzeba :)

0

@VEB931 Na przyszlosc sluchawki dobre to sluchawki z odpinanym kablem:)

0

@lukas_0403 Partaczom lepiej takich rzeczy nie dawać do roboty.
"elektryk", czyt: ktoś ogarnięty

0

@adam34689 Ok spoko ale to sa 2 kable do przylutowania :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?