La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1126 Culés

konto usunięte

0

Kiedy to okienko transferowe się właściwie zaczyna i od kiedy można kupować zawodników? Pamiętam że rok temu już kilka dni po finale ligi mistrzów z Juventusem była oficjalka z Vidalem. Myślę że teraz raczej wszystkie kluby będą się śpieszyć bo przecież Euro i Copa America. Real pewnie bramkarza kupić nie zdąży ale my możemy kilka transferów przeprowadzić..

1

@salomonFCB Okienko otwiera się 1 lipca

konto usunięte

2

@salomonFCB Okno transferowe oficjalnie otwarte zostanie 1 lipca ale wiadomo że transferowa karuzela rusza dużo wcześniej, a więc już z końcem maja (nawet nieco wcześniej).

1

@salomonFCB Oficjalnie od 1 lipca, ale potwierdzać można znacznie wcześniej. Np przecież transfer Gotze, czy Lewandowskiego wiadomo było dużo, dużo wczesniej

konto usunięte

0

konto usunięte

2

@salomonFCB O to chodzi że transfery można robić wcześniej ale dani piłkarze dopiero od 1 lipca mogą grać dla tej nowej drużyny.

konto usunięte

0

@salomonFCB Real to sobie kupować może, a i tak wcześniej niż w zimę (czy nawet przyszłe lato - nie pamiętam dokładnie) zarejestrować nikogo nowego nie może ;)

0

@LuisSalvano Mają na te okienko zawieszony zakaz o ile dobrze pamiętam :P

konto usunięte

0

@MaziFCB Nie mają, Realowi i Atletico dali prezent jak Barcelonie i mogą spokojnie teraz w lecie kupować.

2

@Stinger Przeczytaj jeszcze raz co napisałem :)

konto usunięte

1

@MaziFCB No tak bez sensu, źle przeczytałem i głupota mi wyszła.
Nie wiem czemu zamiast zawieszony przeczytałem że mają zakaz transferowy, coś mi się w bani pojebało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?