La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1465 Culés

konto usunięte

23

Superpuchar Europy:

2014 - Real vs Sevilla
2015 - Barca vs Sevilla
2016 - Atletico/Real vs Sevilla

Po pierwsze - La Liga od 2014 roku (włącznie) wygrywa wszystkie europejskie trofea. Dominacja totalna.
Po drugie - dla równowagi skoro Sevilla w poprzednich sezonach przegrywała SPE z Realem i Barca to teraz powinien szanse zagrania z trzecią siłą ligi Atletico.

7

@Stinger Oby było Atletico:))

1

@Stinger Sevilla wybiera Atletico bo z nimi jeszcze nie grali, a w końcu chcą wygrać Superpuchar.

konto usunięte

1

@Stinger Więc w myśl powiedzenia "do trzech razy sztuka", życzę Sevilli wygranej w SPE, obojętnie z kim nie zagrają. Atletico niech zgarnie LM i gitara :)

konto usunięte

2

@barcafan_89 Życzysz Sevilli triumfu w Superpucharze Europy obojętnie z kim zagrają ale chcesz żeby Atletico wygrało LM? No spoko, właśnie ja oczekuję tego samego he he

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?