La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1636 Culés

2

Przypominam wszystkim dzisiaj o moim "konkursie" ;)

Jeżeli City awansuje do Finału to osoba, która 1 do mnie napisze po wygranej otrzyma ciekawy upominek, oczywiście związany z Barceloną ;) Dlaczego tak? Radość odpadnięcia prześcieradeł. Poza tym mam tego kilka sztuk więc podzielę się ;]

0

@NGRonnie10 Trochę głupie bo ludzie będą pisać np. minutę przed zakończeniem spotkania.

konto usunięte

2

@NGRonnie10 Haha. Ty to jednak pozytywny wariat jestes. Oby konkurs wypalił.

0

@NGRonnie10 nie musi byc wygrana. Może byc awans po remisie.

1

@DonAndresFCB Minutę przed mmm.. no to zrobię zdjęcie jak się u mnie meczor zakończy i zobaczę wiadomość ;) Różnica może być 2,3 min nie więcej. Poza tym mam nadzieję, że bedą uczciwi ;]

1

@Stig hehe, no oby oby!!

2

@kamson24 Tak. Może być awans po remisie.

Uwaga. Nie tyczy się to osób kibicującym Realowi. Nie oddam tego w ich ręce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?