- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1456 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1456 Culés
44
Chelsea strzelało bramkę z tyłka i broniło się w 11 na swojej połowie-autobus, Mou kierowca busa, buuuuu, kaszanka!
Atletico strzela bramkę z tyłka i broni się w 11 na swojej połowie-och, ach, perfekcyjna defensywa, Simeone geniusz, pomnik, Santo Subito!
I nie piszcie że Atletico nie ma takich graczy w ataku jak Chelsea, bo wydali hajs na Griezmanna który musi bronic na 30 metrze od swojej bramki, kupili Jacksona i Vietto i to ich wina że nie umieli ich wykorzystać.
2
@G5P Atletico dzisiaj strzeliło bardzo ładna bramkę , a nie "z tyłka " tak jak to napisałeś ;p
10
@LeoNeySuarez Gol Ramiresa też był ładny w meczu na Camp Nou.
0
@G5P Nie płacz dziewczynko
Za rok bedzie lepiej
I.....moze gimnazjum zlikwiduja
3
@G5P Powiem szczerze, że mnie już Atletico zaczyna niesamowicie irytować... Mam do nich jakąś sympatię, jest to naprawdę niesamowite co Simeone zrobił z klubu, który w ostatnich latach notorycznie był lany przez Real i Barcelonę, ale najzwyczajniej w świecie nie znoszę jak piłka ofensywna zabijana jest przez zmasowaną obronę we własnym polu karnym i zwycięstwo po jednej czy dwóch sytuacjach w całym meczu.
0
@barcareal1 To gdzie wtedy będziesz uczęszczał do szkoły?
3
@barcareal1 Skąd ty się urwałeś?
0
@G5P Takie chelsowe i interowe pomysly beda sie zdazaly i kropka , trzeba wymyslec taktyke i miec wykonawcow na takie ekipy, ja tez nie znosze takich druzyn.
2
@G5P Dokładnie to samo napisałem moment wcześniej. Leci polecenie za trzeźwe myślenie.