La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1339 Culés

konto usunięte

1

Gramy dziś najważniejszy mecz w tym sezonie. Myślę, że jak uda się zwyciężyć, staniemy mentalnie na nogi i wygramy wszystko do końca. Gijon i Asspanyol u siebie, Betis grający o nic i Granada - grając raz na tydzień, spokojnie powinniśmy zdobyć komplet punktów. Liczę dziś na Bilbao, że urwie punkty Materacom, bo jeśli nie dziś, to ciężko liczyć, że Atletico zaliczy jakąś wtopę. Patrzmy na siebie - mamy wszystko w swoich rękach. A może bardziej w głowach. VeB!

1

@barcafan_89 Aha. Kolego chyba nie wiesz, że Espanyol zesra się, ale na CN zrobią wszystko, żeby Barca zgubiła punkty

konto usunięte

0

@Lisek Fakt, na CN z walczącą o mistrza Barcą, Asspanyol się zesra :D

0

@barcafan_89 Coś czuję, że Barca żeby zdobyć mistrza ma jeszcze jeden jedyny margines błędu, bo Real i Atleti prawdopodobnie raz stracą punkty. Oby.

konto usunięte

1

@Lisek Też tak sądzę, ale zobaczymy. Trzeba się nastawić na 15 punktów do końca, jeśli wygramy, a Madryt pogubi punkty, będziemy mogli na ostatni mecz w Granadzie wystawić rezerwy, by zawodnicy złapali trochę świeżości przed finałem CdR.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?