- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1726 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1726 Culés
0
Rozumiem DissBlastera że krytykuje tutaj niektórych bo faktycznie w emocjach jest masa głupich komentów ( nie mówię ze ja pisze wspaniałe, bo czasem kazdy w trakcie meczu może przesadzić) ale też szkoda że nie zauważa takich rzeczy jak to że wspierający koment o Lucho ma tutaj ponad 100 lajków.
Skoro jest hejt niech będą też takie rzeczy zauważane. Chyba że o tym wspomniał a ja to przeoczyłem to nie ma tematu.
4
@Stig Właśnie mnie to czasem irytuję, że on analizuje niektóre rzeczy na poziomie gimnazjalisty i w ogóle poświęca czas czytając komentarze dzieciaków...
1
@Stig Sądzę, że najzwyczajniej głupota "sprzedaje" się lepiej. Ot cała filozofia :)
0
@Stig Myślę że nie nie zauważa tylko nie mówi tego co jest oczywiste. Ja w pełni go rozumiem i popieram, owszem często się myli, ale ma rację z tym że dużo osób bawi się w "Football Manager-a" sprzedając pół składu w tym Messiego i chcą kupić piłkarza który chwilowo jest na topie, latem była moda na Nolito, Pogbe, Verattiego, teraz na Mahreza, De Bruyne, itp.
Nie mówię że ci piłkarze by się nie przydali, ale jaki ma sens pisanie komentarzy sprzedajmy Messiego, bo człapie (chociaż ma zniżkę formy) to wciąż ma 29 lat i jeszcze dziesiątki genialnych meczów przed nim. Wiele osób powinna przemyśleć coś kilka razy zanim to napisze. Sam nie jestem święty, kiedyś (stycz.2015) pierwszy pisałem że Enrique powinien wylecieć, ale od tego czasu się ogarnąłem. I staram się mieć zawszę chłodną głowę, ale patrząc obiektywnie sporo osób (NIE WSZYSCY) na tej stronie to dzieci fizycznie albo mentalnie.