- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1343 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1343 Culés
1
Nie wiem czy to jest dobry moment ,ale co mi tam -pokora-słowo klucz...A byłem pierwszy co się z tego śmiali...Jakie życie bywa przewrotne....
2
@Bytom1920 Ja tam dalej uważam, że słowa pokora jest tu nadużywane i co je widzę, to tylko zgrzytam zębami. Jak ktoś jest na 100% przekonany, że Barca z kimś wygra i kogoś zmiecie, pozwólmy temu komuś. Najwyżej się sparzy, nic mu nie będzie. Jak ktoś chce być pełen pokory i drżeć o wynik nawet przed Zniczem Pruszków - pozwólmy mu na to. Najwyżej będzie bardzo miło zaskoczony, gdy Barca wygra ze Zniczem 30-0. Ale nic mnie tak nie wkurza jak ciągłe pisanie o pokorze pod każdym postem wyrażającym się entuzjastycznie o potencjalnym, korzystnym wyniku dla Barcy. Czasami mam wrażenie, że nie mogę już wierzyć w dobry rezultat naszej drużyny, bo zaraz ktoś wyskoczy i zacznie mi mówić o pokorze, bla bla bla. Wczorajszy mecz jeszcze bardziej takich ludzi nakręca, bo przecież oni to przewidzieli. Mówili żeby podejść do meczu z pokorą, bo możemy przegrać. No i przegraliśmy, trudno, zawiodłam się, bo wierzyłam w naszą wygrana i byłam jej pewna. Sparzyłam się, ale przed następnym meczem znów będę pewna wygranej. Jak ktoś chce drżeć o wynik przed każdym spotkaniem, to proszę bardzo, ale ja nie będę
0
@Nigaki Spokojnie :) Jak to się mówi -raz na wozie ,raz pod wozem :) Napiszę ci tak -czy Barca będzie wygrywać czy nie -i tak będe jej kibicować ,tak jak zreszta od niepamiętnych czasów innej druzynie ..Kibicem się jest ,a nie bywa..