La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 987 Culés

8

Po losowaniu wszyscy mówili, że Real ma autostradę do półfinału...że najłatwiejszy przeciwnik...że 8 drużyna ligi niemieckiej...że skończy się 10:0...
A teraz cały Madryt świętuje jak po wygraniu trypletu, bo wygrali ledwo 3:2 i o mały włos, a mogliby wracać do domu? Przecież to jest śmieszne. :))
Nie mówię, że Real nie zasłużył...dzisiejszy mecz świetny w ich wykonaniu; było widać, i umiejętności, i zaangażowanie...nawet Ronaldo, choć przychodzi mi to z bólem serca, muszę pochwalić XD Chodzi mi po prostu o to, że przed dwumeczem wszyscy myśleli, że to będzie pokaz siły Realu a w rzeczywistości mieliśmy do czynienia z meczem ''równy z równym''. Można się cieszyć, ale robienie takiej fiesty, moim zdaniem, wygląda trochę groteskowo.
Nie wspominając już o orgazmie komentatorów :))
Na koniec mojej wypowiedzi pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia Cristiano Maszynie Ronaldo...z powodu powiększenia się rodziny. Widzę, że się z partnerem na 500+ połasili. ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?