La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1238 Culés

konto usunięte

0

Sevilla przegrywa z Valencią, a Villarreal ogrywa Getafe i Żółta Łódź Podwodna na 6 kolejek przed końcem sezonu ma 8 pkt przewagi nad Celtą, 9-12 nad Bilbao (mecz trwa) i 12 nad Sevillą.

Myślicie że jest już pograne i to Villarreal zagra w eLM w nowym sezonie?
Nie chcę nikogo skreślać ale patrząc na tą przewagę i na to że kolejek coraz mniej uważam że Villarreal może nie zapewnił sobie 4 miejsce ale myślę że po tej kolejce ich szanse wzrosły tak bardzo że przegranie tej pozycji będzie zwykłym frajerstwem.

Zwycięstwo Valencii cieszy tylko dlatego że oddalili się od strefy spadkowej i już spaść nie powinni ale niestety o puchary już nie powalczą więc te punkty bardziej przydałyby się Sevilli ponieważ Nietoperze mogliby utrzymać się i bez nich aczkolwiek wiadomo że grają dla siebie, a nie rywali.

0

@Stinger Ciężko stwierdzić. Chciałbym aby Villarreal wrócił na salony. Pomyśleć, że nie dawno spadli do Segunda Division.
Sądzę, że jeśli obecny stan utrzyma się do 36 kolejki, to wszystko będzie jasne.

konto usunięte

0

@jacobFCB No to na pewno ponieważ jeśli Villarreal będzie miał na 2-3 kolejki przed końcem sezonu 8 pkt przewagi nad tzw. grupą pościgową (Celta, Bilbao i Sevilla) to siłą rzeczy tej przewagi stracić nie powinni.

Szczerze mówiąc fajnie jakby Villarreal wróciło do LM. Hiszpanie mają pewną trójkę (Barca, Real i Atletico) ale brak im mocnej czwartej ekipy tzn. ta ekipa jest tylko albo akurat bez formy (Valencia, Bilbao) albo po stracie liderów (Sevilla) czy trochę "przypadkowa" (Sociedad). Ostatnią ekipą która dała czadu z 4 miejsca to chyba Malaga?
Tam brakowało sekund do półfinału...

Villarreal mógłby nieźle się wzmocnić na LM ponieważ osłabiać się nie muszą (Suarez i pewnie Bakambu są najbardziej narażeni na odejście), a wtedy może zrobili by lepsze wyniki od ostatnich z 4-5 miejsc.

2

@Stinger Malaga ładnie walczyła z Dortmundem w 2012/2013 :) Jeszcze wtedy między innymi Isco mieli w składzie.

konto usunięte

0

@jacobFCB Z tego co pamiętam to wtedy był to chyba drugi sezon kiedy Malaga zapowiadała się dobrze, a później po rezygnacji tego szejka (czy kogo tam) znowu spadli na środek tabeli. Trochę szkoda bo zapowiadali się na niezłą mocną drużynę i taką mocną czwartą siłę La Ligi.

A co do meczu z BVB to wtedy byłem za BVB ale bardzo było mi szkoda Malagi. Po pierwsze fajną drużynę mieli, a po drugie to Hiszpanie. 1/2 dla nich to byłby mega wynik, a patrząc że później BVB ograła Real i zagrała w finale to Malaga nie byłaby bez szans.

0

@Stinger Fakt. Mieli bardzo zgraną paczkę. Ciekawi jak długo Leicester utrzyma się na tym poziomie. Kasiory przytulą od groma

konto usunięte

0

@jacobFCB W Anglii ogólnie kasy jest sporo, a za te sukcesy i awans do LM kolejne wielkie pieniądze i jeśli się nie osłabią, a jeszcze wzmocnią to może być bardzo ciekawa drużyna.
Nie mam powodu by życzyć im źle więc akurat im będę kibicował w kolejnym sezonie w LM (oczywiście poza meczami z kilkoma drużynami w tym Barca czy BVB i Atletico).
Leicester może mieć jeszcze tego "farta" że jeśli wywalczą mistrzostwo Anglii to będą losowani z 1 koszyka, a więc mogą mieć lepsze losowanie niż wtedy Malaga aczkolwiek z drugiego koszyka będą mogli trafić m.in. na Real, Atletico (obie jeśli nie wygrają LM i LL) czy BVB (jeśli nie zostaną mistrzem B1), a to już drużyny którymi mieliby spory problem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?