La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1422 Culés

konto usunięte

0

Dobrze Monaco,Lyon idzie na wicemistrza,a za rok Mistrz :D

Co się stało z Marsylią,już chyba nic nie grają

0

@jackgozdo Nie mają szans na mistrza :/
P$G na razie nie ma konkurencji. I nie będą jej mieć aż do odejścia szejków (no chyba, że Lyon, albo ktoś inny zdobędą ich, to wtedy wszystko możliwe ;)

2

@jackgozdo Za dwa lata - wyeliminowanie realu w 1/8 LM... :D

konto usunięte

0

@jackgozdo Lyon za rok mistrzem? Chciałbym ponieważ walka o trofeum byłaby wreszcie ciekawsza ale wiadomo że PSG mistrza ma w kieszeni. Niby nie powinno się skreślać nikogo przed startem ale czy ktoś wątpi że na przestrzeni 38 kolejek PSG może przegrać we Francji z kimkolwiek ligę?

konto usunięte

0

@Stinger no niestety,tylko moje takie marzenia dotyczące "Lig ę " ..
Heh stare dobre czasy kiedy to Lyon grał z Realem :DD

konto usunięte

1

@jackgozdo Dokładnie, uwielbiałem te mecze co prawda głównie dlatego że Lyon potrafił ogrywać Real ale też dlatego że w "uczciwej" rywalizacji wygrywali Ligue 1 w cuglach.
Oczywiście teraz też jest uczciwa rywalizacja tylko nikt nie ma szans z PSG które ma tyle kasy...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?