La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1611 Culés

0

3

@macio_944 Zobacz na datę i godzinę artykułu. Autor już dawno wrócił głęboko do swojej jaskini po wczorajszym meczu ;)

1

@macio_944 Sport.pl to ci sami którzy pisali o "ugryzieniu" Suareza rok temu po meczu z City i o wkurzonym Messim, który po remisie z Villareal wyżył się na fance rywali kopiąc w nią piłką? XDD

2

@Soviak Tak, to ci od "Messi zemścił się na fance Realu".

konto usunięte

1

@macio_944 No i właśnie po takich "newsach" przeciętny kowalski gdy słyszy Barcelona myśli UEFALONA!!
Żałosne.

3

@macio_944 haha - najlepsze jest oskarzenie o wykonanie karnego z Celta -wowczas bylo juz chyba 3-1 - i odnosnie tego jak wkonwyane sa karne a jakie sa przpiesy to zupelnie inny temat

2

@macio_944 michnika strona to się nie ma co dziwić...

1

@macio_944 Sędziowie mylą się na korzyść i niekorzyść każdej drużyny na świecie ale dziwnym trafem jeśli pomylą się na korzyść Barcelony to nagle wszyscy o tym mówią. Widocznie taki urok bycia najlepszym w ostatnich kilkunastu latach :)

0

@macio_944 A jak nam zabrali mistrzostwo dwa sezony temu, bo nie uznali prawidłowo strzelonego gola?

0

@macio_944 Żałosny artykuł. sport.pl jest na dnie juz od dawna, co nie zmienia faktu, że takimi beznadziejnymi teoriami niestety dołożą swoje trzy grosze do tego, aby ludzie którzy nie interesują się piłką wyrobili sobie negatywne zdanie na temat Barcelony.Taki artykuł można zrobić o każdej drużynie na świecie ponieważ sędzia raz się myli w jedna stronę raz w druga.Najwidoczniej osoba pisząca ten artykuł nadal nie może dojść do siebie po wczorajszym meczu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: