La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 926 Culés

konto usunięte

1

Nie wiem jak wy ale ja jakoś nie jestem zdruzgotany tym, iż Barca przegrała dziś z Realem. Przegraliśmy tylko 2:1 ,co jak dla mnie nie jest czymś strasznym. Przed Ligą Mistrzów i końcówką sezonu przyda się chłopakom zimny prysznic w takiej oto postaci. Widać było w dzisiejszym meczu albo brak większego zaangażowania ze strony MSN lub po prostu brak sił. Pamiętajcie ,że nadal mamy 6 punktów przewagi nad drugim Atletico ;)

1

@Kurkmen Ja jestem, i to bardzo. Nienawidzę ich, a najbardziej boli fakt kto strzelił decydującego gola. A co do drugiej kwestii, to jest tylko 6pkt, tylko.

konto usunięte

0

@xwiktoriax Uwierz mi ,że obie drużyny z Madrytu chciałby mieć tylko te "6" punktów przewagi w lidze. Nie ma co tak przeżywać. Passa kiedyś musiała się skończyć .Szkoda ,że dziś ,ale cóż nic na to nie poradzimy .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?