La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1323 Culés

3

Czy wygrywasz, czy nie, zawsze ja Kocham Cie. W moim sercu Barca!!!! I na dobre i na zle! :) Porazka wkalkulowana. Nie grali zle dzisiaj. Mamy 6 pkt. przewagi nad wiceliderem Atletico. I 7 pkt. nad 3 realem - na 7 kolejek do konca. Nie jest zle. Mogloby byc lepiej. Taka jest pilka. Dla pocieszenia 1:2 u siebie jest zawsze lepsze niz 0:4 :D

Osobny akapit nalezy sie sedziemu. To, ze ramos wytrzymal na boisku ze swoim ADHD do 83 minuty, to zasluga fernandeza fernandeza, ktory chyba musi sypiac z ramosem.

Na zakonczenie slowa wspolczucia i wyrazy proby zrozumienia dla... Uzytkownikow Portalu, "kibicow" Barcelony, ktorzy w trakcie meczu dodawali komentarze co pol minuty, co zagranie. A potem tacy klepacze klawiatur beda sapac w ocenach ;)

Visca el Barca!

1

@Kapitan hawk Nareszcie mądry komentarz na tej stronie ! Wraca mi wiara w ludzi xd , czasem trzeba przegrać , żeby się otrząsnąć (szkoda passy bez porażki no ale cóż)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?