La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

3

Brawo Sporting Gijon! Życzę im żeby się utrzymali w lidze bo zasługują na to, w przeciwieństwie do takiego Espanyolu czy Getafe. Tak sobie myślę jak byłoby cudownie gdybyśmy jutro wygrali z Villarrealem i do tego Real straciłby punkty z Sevillą. Nasza sytuacja w lidze byłaby wtedy fantastyczna a gdybyśmy jeszcze potem pokonali Real w GD to już w ogóle byłoby jak w jakimś śnie, odskoczyć im na jakieś 17-20 punktów...ahh rozmarzyłem się trochę ale to możliwe. Na razie trzeba się skupić na jutrzejszym meczu a potem na następnych bo teraz pozostaje tylko utrzymywać przewagę nad Atletico i Realem ale będzie ciężko bo w kwietniu czekają nas trudne mecze ale jeżeli uda nam się przetrwać ten miesiąc z co najmniej taką przewagą punktową jak teraz to będzie można powoli zacząć świętować mistrzostwo...

0

@Lukaq316 Marzenia marzeniami, ale Twój scenariusz jest bardzo prawdopodobny :P Z tym nastawieniem, to Real może dostać wpiernicz od każdego, więc przegrana z Sevillą czy przede wszystkim Barcą mnie nie zdziwi :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?