La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1659 Culés

0

Aż zal patrzeć jak nasi wychowankowie robią karierę w innych klubach. Sanabria, icardi, Keita balde....

0

@NeymarBALONDdoR I jeszcze Bellerin

konto usunięte

2

@fc_barcelona_1899 I Bojan! oh wait...
Tak, nie wierzę, że znowu nie zagrał. Jesień w jego wykonaniu była tak epicka, że chyba żeby nie zawstydzać innych graczy Hughes zaczął go zasadz na ławce :D

1

@Neysi No wlasnie dziwie sie dlaczego Bojan spedza wiekszosc czasu na ławce...

konto usunięte

1

@kuba1624 Tak na poważnie to obawiam się czy właśnie przez ten wspaniały moment w pierwszej połowie sezonu jaki pokazał nie zaczął znowu odczuwać jakieś chorej presji i przez to gorzej grać. Stoke dało mu stabilizację i dzięki temu mogliśmy obserwować genialnego Bojana, którego według plotek potem chciało sporo zespołów. Zrobiło się o nim bardzo głośno i zaczął grać gorzej. Oby to nie ponowne problemy ze stresem.

0

@Neysi Czyli znaczyloby to ze Bojan to wielki talent o slabej psychice :)

konto usunięte

1

@kuba1624 W istocie tak to chyba niestety trzeba ująć. Do nie dawna nie rozumiałam o co chodzi, ale teraz muszę zacząć brać taką możliwość pod uwagę w mojej opini.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?