- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1601 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
2
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
BorzyKrzys
27
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Batys
2
Brawo Podkarpacie, brawo lekarze.https://korsosanockie.pl/podkarpacie/przelomowa-operacja-na-podkarp... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1601 Culés
96
Dziennikarz : Czy masz jeszcze przyjaciół w Barcelonie?
Zlatan : Tak oczywiście. 90 tysięcy na Camp Nou i 22 w szatni.
0
@Maniuu4 Nie wiem, skąd Wy bierzecie te wszystkie jego ostatnie wypowiedzi, ale irytujące to jest jego popisywanie się przed kamerami i zgrywanie cwaniaka.
0
@LuisSalvano Taki jest jego styl. To faktycznie może irytować, ale na boisku potwierdza swoją wartość, więc może sobie takie rzeczy gadać.
2
@LuisSalvano Wiesz on tak mówi, ale ma świadomość, że nie każdy bierze to na poważnie i wydaje mi się, że mówi to pół żartem i pół serio :)
0
@LuisSalvano To nie są jego ostatnie wypowiedzi, one już trochę miesięcy/lat mają ;)
0
@WannaBeFurious Może i tak, ale ten ostatni tekst: "Kto to Bale?" to przecież dziecinada. Sam nie lubię realu, Bale jest mi obojętny, ale Zlatan niech nie struga cwaniaka, bo takie teksty są trochę dziecinne.