La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1264 Culés

19

Taka mnie naszła refleksja... Śmichy hichy, że Real trafi na Wolfsburg no ale jeśli to rzeczywiście się zdarzy, to może być nie fajnie. W grupie Malmoe, Szachtar i jedyny mocniejszy przeciwnik PSG. Teraz Roma, a jak dojdzie do tego Wolfsburg to będzie jedna z łatwiejszych dróg do półfinału dla białych... Bardzo chciałbym Klasyk w ćwierćfinale, ale przeczucie mówi mi, że trafimy na Atleti a Real no cóż jeśli nie Wilki albo Benfica to będzie miał spore problemy z awansem

konto usunięte

9

@qbuteq Ale masz problemy. Według mnie to jest strata czasu na bezmyślne stukanie na kogo trafi real.

0

@qbuteq Pójdźmy krok dalej - jeden finalista zostanie wyłoniony z grupy: Real, Wolfsburg, Benfica/Zenit, City - mówię o skojarzeniu tych 4 zespołów w dwa ćwierćfinały i potem półfinał
Drugi zaś z kotła z Barceloną, Bayernem, Atletico i PSG : P

3

@qbuteq Chyba nie pamiętasz sezonu 2011/2012 wówczas Real w 1/8 miał CSKA a w 1/4 Apoel Nikozja. W półfinale dopiero trafili na Bayern (to ten słabszy Bayern który dostawał oklep od Borussi) i odpadli po karnych.

Real tylko raz w ostatnich latach trafił na mocniejszego rywala w 1/8(Manchester) i to tylko dlatego ze wyszli z grupy z drugiego miejsca

konto usunięte

3

@mekston i wtedy musiał im sędzia awans podarować...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?