La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1600 Culés

0

Jako jedyny cieszę się z prowadzenia Atletico?

konto usunięte

15

@lukiiifcb Tak, ponieważ, gdyby po dzisiejszym meczu Barca miała już 10 / 11 punktów przewagi, to można byłoby otwierać szampany. W sumie i tak już można, ale tak by smakowały lepiej. A to, kto zajmie drugie miejsce to mnie nie obchodzi.

1

@LuisSalvano czyli Ty nie i wypowiadasz się za innych, kto dał Ci takie prawo? Lol, żartuje. Swoją drogą, jeżeli nasz klub gra kosmos, to nie rozumiem czemu robisz w majtki, dla mnie jest ważne że Real zajmie 3 miejsce.

konto usunięte

0

@lukiiifcb Nie robię w majtki. Ale im większą przewagę w lidze będziemy mieli, tym więcej razy będzie można sobie pozwolić na spore roszady w składzie, zwłaszcza przed meczami w LM.

0

@LuisSalvano Na tym polega rywalizacja, żeby liczyć na siebie, a nie czyjeś potknięcia.

konto usunięte

0

@lukiiifcb A dla mnie liczy się i jedno i drugie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?