La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1120 Culés

1

Dzisiejsza piłkarska przekąska zakończyła się niespodzianką i Nieciecza ograła mistrza Polski. Teraz czas na przystawkę w postaci spotkania Bayern - Mainz, którą porzucę na rzecz dania głównego dzisiejszego wieczoru, czyli małych derbów Londynu West Ham - Tottenham. Młoty dobrze prezentują się na własnym obiekcie, z kolei Koguty dobrze graja na wyjazdach.
Osobiście bedę kibicował Tottenhamowi bo lubię tę drużynę, ich zawodników ( szczególnie trójkę z Ajaxu) i ich trenera.
Do boju Tottenham!

konto usunięte

0

@Stoiczkow dla mnie ciężki mecz,Lubie West Ham ale też życzę Kogutom top 4 przed City

2

@Stoiczkow Ja za to życzę jak najlepiej West Hamowi, chciałabym 3:0 :D

0

@xwiktoriax Cieszy mnie dobra dyspozycja West Hamu w tym sezonie, mam nadzieję, że uplasują się na pozycji premiowanej grą w pucharach, ale dzisiaj przed telewizorem będę trzymał kciuki za ekipę z północnego Londynu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?