La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1088 Culés

0

Słyszał ktoś coś ostatnio o tym, że federacja angielska chce nagradzać pieniężnie kluby (z jakże mocarnej Britisz Premier Lig) które będą odnosić dobre wyniki w europejskich pucharach ? Ma to być związane z tym, że Anglia może spać w rankingu i stracić jedno miejsce premiowane awansem do LM czy jakoś tak :P

konto usunięte

0

@SinMistico Jesli to prawda, to juz nie mam słów aby opisac gdzie ten swiat zmierza.

0

@SinMistico Słyszałem to z 2tyg temu, ale po ostatnich wynikach włoskich drużyn w LE stwierdzam, że ich miejsce nie jest zagrożone

konto usunięte

3

@Michael Corleone Dlaczego? Akurat wcale nie jest to tak głupi pomysł, angielskiej federacji powinno zależeć nad tym by ich liga miała jak najwięcej drużyn w Europie także próbują zrobić coś żeby nie odpuszczać żadnego meczu.
Coś takiego przydałoby się w Polsce jednak u nas kasy nie ma więc nikt płacić nie będzie za mecze eliminacyjne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?