- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1488 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
8
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1488 Culés
0
Pytanie do tych co mają Orange TV. Miało być Eleven do 17 marca na testy, tymczasem u mnie tego nie widać, wie ktoś jak włączyć samemu wyszukiwanie kanałów? Może to by pomogło...
1
@Bamek94 http://satkurier.pl/news/125690/eleven-eleven-sports-i-hbo-go-w-orange-tv.html
0
@Wojciech6 Orange Polska poinformowało, że 22 lutego 2016 roku zmieni się kolejność kanałów telewizyjnych Orange TV.
Ja żadnej nowej listy kanałów niestety nie mam :/
1
@Bamek94 masz opcje skanowania manualnego?
W ogóle jakiego koloru masz karte czy jest to biała czy czarna?
0
@Wojciech6 Chyba nie mam takiej opcji, ostatnio szukałem właśnie tego i nie mogłem znaleźć. A karta jest biała
1
@Bamek94 Biała karta oznacza że masz karte nieparowana czyli że możesz ja odpalić w niezależnym tunerze z dekoderem na rózne systemy [Orange jest w Viaccess.]. Przmyśl to bo dedykowany dekoder Orange to największy FAIL wsród wszystkich operatorów. Moze być że łapiesz się na błąd systemu i nie spadły ci ani uprawnienia na eleven ani listy kanałow nie masz i tak będzie. Został ci albo tel albo wizyta w APS
Pod żadnym pozorem nie wymieniaj tego zestau trzymaj go bo czarnej karny nie odpalisz już nigdzie są parowane.
0
@Wojciech6 Już wszystko wiem, te kanały są dostępne w telewizji kablowej, a u mnie satelitarna, a kablowej w moim wypadku chyba nie da się zainstalować bo mieszkam na obrzeżach miasta...
1
@Bamek94 tutaj masz liste
http://flysat.com/orangepolska.php
jedziesz w doł dojeżdzasz to miejsca gdzie jest podane 11.448 i masz podane Eleven Sport Network. To jest pierwszy i głowny kanał na którym jest la liga. Drugi kanał mialbyć włączony w marcu ale jest już. Owszem jest orange jako usługa IPTV dostepna na łącza od 20mbit. No ale z tego co wiem to w ogóle by mieć Orange trzeba mieć neta TV i phona a jak phona nie bierzesz to płacisz za dzierzawe linii co jest ostro krytykowane.
Orange sprzedaje produkty NC+ ale ostatnio cytałem że chca być niezależni też.
0
@Wojciech6 Wiesz co, ja się na tym nie znam, ta lista co podałeś... Powiedz mi wprost, jest jakaś szansa żebym mógł oglądać Eleven w TV a nie na streamach w necie? :D
1
@Bamek94 Na teraz zostaje ci telefoniczne biuro obslugi klienta i rzuc im haslo czy masz możliwośc odbioru Eleven Sport drogą satelitarną. Nawet nie zamrucz o tym że masz karte biała słowa nie piśnij. Oni mają obowiązek ci to zapewnić.Tam podasz im dane podstawowe typu nr klienta itd. A jak będą nalegac na wymiane zestawu to im powiedz że zastanowisz się nad zmiana operatora wtedy będa inaczej gadać. Nie bede tutaj wklejać rozmow w sprawie uprawnien ale czytałem własnie w tym tyg na innym forum właśnie w sprawie nieprawidłowości uprawnien no i okazało się że to oni zwalili wszystko. Nie wiem czy masz opcje reaktywacji uprawnień przez WWW tak jak ja to mam na Nc+ . Nie wiem czy nie masz czasem ewentualnej opcji zresetowania sprzętu . Nie wiem czy masz opcje aktualizacji oprogramowania czy listy ale musiałbyś się ewentualnie dowiedzieć na jakim kanale trzymać tuner by coś tam sobie pobrał.
Zacznij działać jak nie dziś to od niedzieli w sprawie Eleven bo warto :) a na powtórki meczu i tak się załapiesz.
0
@Wojciech6 Nie ma możliwości na satelitarnej mieć na razie Eleven, możliwe to jest drogą kablową, czyli internet do 20,80 mb no i światłowód.