- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1275 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
Tbh w tym roku giereczkowego już nie wychodzi nic wybitnego (może poza AC4) to byle go skipnać... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Bernard777
4
Zatrzaskujesz przypadkowo w bagażniku samochodu żonę i psa.Po 10 minutach otwierasz bagażnik-i... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1275 Culés
7
Typowa Chelsea. Szkoda, oby PSG w drugiej połowie wrzuciło wyższy bieg.
1
@Stig A jak PSG strzeliło gola po rykoszecie, mimo że sytuacji nie stwarzali, to cicho pewnie byłeś.
2
@kacper1423 O co Ci chodzi? Wymagasz od innych, by lubili Chelsea, bo Ty tak chcesz? Dobre.
0
@kacper1423 Nie stwarzali sytuacji? Hahaha. Chelsea przez większość czasu się broniła.
0
@LuisSalvano No i co? Jak Atletico się muruje w meczach z Realem, to klaszczecie uszami.Prawda jest taka, że fart stworzył gola PSG i to, że nie stracili gola po uderzeniu ulubionego przez wszystkich Costy.
1
@kacper1423 No i to, że im szybciej pogodzisz się z faktem, że nie każdy lubi The Bus tak jak ty, tym lepiej dla ciebie.
0
@lamamodeon Ja też nie lubię Chelsea, ale wy ich nienawidzicie. Jakiś uraz, czy coś.
1
@kacper1423 Nienawidze to malo powiedziane. Ten klub to zakala futbolu. O ile tak samo nie lubie Realu, to jednak potrafie docenic ich historie i gre. Chelsea nie ma nic co sprawiło by, ze ten stan moglby sie zmienic.