La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1352 Culés

39

Real cierpi, a najlepsze jest, ze oni maja rowny tydzien odpoczynku... Przyjdzie LM i Real moze seryjnie gubic punkty. Barca na tym etapie juz ma z 10 spotkan wiecej plus wyjazdy do Japonii na KMS, a Wy narzekacie, ze co mecz nie gramy 100%. Zobaczcie na Real... tydzien odpoczynku, a graja dzisiaj jakby to oni grali 4 dni temu z Valencia...

0

@Wisniaaa Mecz z Valencią się nie liczy bo nie dojechała i odbył się zwykły trening strzelecki.

0

@Wisniaaa Teraz mają fajny rozkład jazdy :D
Bilbao, Roma, Atleti, Roma z tego co wiem.
Czyli tak jak my co 3 dni chyba próba generalna Zidana :p

0

@Gaucho A ich mecz z Esnayol sie liczy?

1

@jedrek7000 Dokladnie... chwila prawdy dopiero nadchodzi :)

0

@Wisniaaa Akurat do tych "spotkań" wszyscy przywyknęli ;)

konto usunięte

2

@Wisniaaa To fakt, nadchodzi okres prawdziwej próby ale ta Roma... Ogólnie dobry klub ale ostatnio coś w kiepskiej formie. Obawiam się że Real zmiecie ich w kilka minut i po zabawie.
Ogólnie to myślę że Bilbao i Atletico sprawią im więcej problemów.

1

@Stinger Ja sie skupiam na lidze na dzis dzien. Jesli chodzi o LM, to niech sobie Real wygrywa... wazne abysmy to my w koncowym rozrachunku obronili LM.

Pozdro.

1

@Stinger No dokładnie. Szkoda, że Real nie dostał bardziej wymagającego rywala bo śmiem twierdzić, że by odpadli. Powiedzmy z takim Arsenalem myślę, że szanse by były 50/50.

konto usunięte

2

@Wisniaaa No dokładnie, lepiej żeby Real tracił punkty w lidze, a w LM i tak jest faza pucharowa więc trochę inaczej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?