La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1575 Culés

0

Wydaje mi sie, ze mecz z Celtą u siebie bedzie duzo latwiejszy niz te z Malga, Atletico czy dzisiaj z Levante.

Wiem, ze czesc z was przypomni mi 1-4 i 0-1 z poprzedniego sezonu na Camp Nou - tylko:

a) ten pierwszy mecz byl na wyjezdzie
b) w tym drugim Barca rozegrala naprawde dobre zawody tylko brakowalo wykonczenia

Celta nie potrafi gral murarki - a to generalnie nam odpowiada. Dodatkowo wydaje mi sie, ze Neymar moze cos wiecej ukasic, bo ostatnio troche mniej strzela.

3

@mekston Brak Nolito, gramy na Camp Nou, nie ma kontuzji. Jak dla mnie, to musimy to wygrać. :P

0

@ranger3120 Nolito na pewno nie zagra z nami? To dodatkowy plus - ktorego nie uwzglednilem - wiem ze pauzuje, ale nie wiem kiedy ma sie wykurowac.

Do tego ostatnio Celta w meczu z Sevilla pokazala, ze forma z poczatku sezonu jednak co nieco odplynela

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?