La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1351 Culés

2

Tak odnośnie rozmów z Qatar Airways. Po pierwsze - z jednej strony dobrze, że Bartomeu tak postawił sprawę, ja tam się cieszę. Sponsorowanie najlepszego klubu Świata, najlepszego klubu dekady i na pewno jednego z najlepszych jaki w piłce nożnej istnieje jest kosztowne. Skoro ManU potrafiło wyciągnąć około 100mln ze sponsoringu to dlaczego ma tego nie żądać Barcelona ? Bartomeu przedstawił żądania - szejkowie się nie zgodzili, trudno. Jesteśmy najbardziej rozpoznawalnym klubem na Świecie - znają nas wszyscy, najwięcej polubień na fejsie, medialny Messi, Neymar, Pique. Niech się o nas biją - sponsorów na pewno nie zabraknie. To nie siatkówka czy ręczna gdzie kluby same się zabijają o sponsorów. To piłka nożna - tu jest odwrotnie. Tutaj to sponsorzy się będą zabijać o nasze koszulki, więc myślę, że spokojnie 100 milionów będzie można wyniuchać od kogoś, ja byłbym zadowolony ze zmiany, nie przepadam za szejkami. katarami itp. Wolałbym jakąś fajną, przyjazną firmę, która się wszystkim dobrze kojarzy - coś jak UNICEF (wiem, że to było bezpłatne), Sony albo jakaś marka samochodowa - Mercedes czy coś. Ładniej by to na pewno wyglądało, a i kasa by była lepsza. Nie ma co szejków prosić o kasę, na pewno szybko się o miejsce na naszych trykotach pozabijają - szczególnie jak wygramy w tym sezonie jakieś puchary :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?