La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

3

Przyzwyczaiłem się do komentarza z Eleven i teraz nie za bardzo podoba mi się ten z Canal+. Co sądzicie?

1

@mistrzu1704 Ja ogladam tylko skroty z Eleven reszta przewaznie na francuskim bein sporcie przyznam nic nie rozumiem ale smieszne typy tam sa czuc ze se jaja robia caly mecz :D Nie slysze Orlowskiego I nie wk.. sie jak wy :D

konto usunięte

3

@mistrzu1704 Każda stacja i każdy komentator który ma wiedze a co najważniejsze nie komentuje meczy polskich drużyn jest dobry. Największe buce to te które komentują mecze Reprezentacji i polskich klubów w Europie. Orłowkiego lubię, tak samo Laboge i Wolskiego. Tych z Eleven nie znam po nazwisku ale też są okej. Na początku ciężko było się przestawić ale teraz nie robi mi różnicy kto komentuje. Na C+ podobały mi się studia i rozmowy z ekspertami przy najważniejszych meczach. Z tego co pamiętam przed El Classico w Eleven też coś było. Zobaczymy czy będzie studio przy meczu z Atleti. Uważam, że Eleven ma potencjał i kapitał na to by być super stacją.

4

@Fan1892 Przed El Clasico było takie jakby studio przed Santiago Bernabeu na żywo :)

4

@mistrzu1704 A ja się chyba nigdy nie przyzwyczaję do komentarza Eleven.. Mirosławskiego jeszcze zniosę, ale ten "ekspert" Ćwiąkała..

1

@mistrzu1704 Wiesz oni roznie komentuja.. jak dojdzie do przewinienia na pilkarzy Barcy to nie ma mowy o faulu, ale jak zobacza powtórkę ze faul byl to milcza.. antybarcelonisci mi sie wydaje. Mimo wszystko jest ciekawie, Wolski i Orlowski to moja ulubiena para ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?