La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1164 Culés

konto usunięte

1

Jeżeli tak będzie to naprawdę niedługo Barcelonę nie będzie stać na nic. Skoro Messi będzie miał tyle ,to Neymar będzie się domagał z 25mln itd. Wiem,że to najlepszy piłkarz ,ale dawanie takiego kontraktu to czysta głupota...
http://www.meczyki.pl/newsy/leo-messi-zarobi-wiecej-w-barcelonie/19061-n

0

@Kurkmen 2 razy więcej to już przegięcie..

konto usunięte

1

@Dzemix111 42mln euro netto 20mln podatku ,czyli wychodzi ponad 60mln na samego Messiego z budżetu klubu. Ci co negocjowali ten kontrakt to po prostu istni geniusze...

0

@Kurkmen ZObacz zarobki w UK. Tam Rooney za 7 dni ma 350 tyś funtów :)

konto usunięte

0

@Wojciech6 To co się dzieje z tymi płacami dla piłkarzy jest chore i nic więcej.

0

@Kurkmen Wszystkiemu winny funt oraz to jakich mocnych sponsporów ma ta liga pomijam właścicieli szejków. To tak jakbys miał mieć nie wiem 30 lat i miec historie jak Shaq Oneal który po 20 latach gry w kosza nie wiedział co ze sobą zrobić tak się przyzwyczail do tych wszystkich meczy aż go telwzija TNT uratowała. To słabo że nie wiedział .

natomiast w UK po obecnych umowach które sie skończą liga będzie jeszcze droższa. A poziom będzie szedł w dół. Wystarczy zobaczyć ile UTD stracił juz $$ na braku awansu do ligi mistrzów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?