- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 664 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 664 Culés
0
Moim zdaniem nie powinni głosować, trenerzy i kapitanowie reprezentacji, bo głosy dostają najbardziej medialni zawodnicy. Powinien istnieć jakiś kalkulator, który by przeliczał wszystko sprawiedliwie i na tej podstawie dawać ZP.
Przykład:
-Gol w LM = waga od 10-40
Jeśli gol padł przeciwko klubowi z pierszego koszyka - 40 pkt.
Jeśli gol padł przeciwko klubowi z drugiego koszyka - 30 pkt.
itd...
-Gol w pucharze krajowym = waga od 2-20
Np. Gol w finale - 20 pkt.
Gol w 1 rundzie - 2 pkt.
itd.
Tu nie chodzi tylko o gole, można by też brać pod uwagę asysty, dryblingi, kluczowe podania itd...
Jest to opracowane przeze mnie w 5 minut i pewnie może w niektórych sytuacjach być niesprawiedliwe, ale gdyby tak specjaliści z FIFA nad tym posiedzieli kilka miesięcy to mogłoby coś z tego być.
1
@KamQiX A dlaczego rozpatrywać wszystko tylko i wyłącznie golami. Nie ma reguły. Iniesta jest bogiem piłki nawet jak nie strzela i nie asystuje.
0
@jacobFCB Nie doczytałeś do końca?
Cytuję sam siebie: "Tu nie chodzi tylko o gole, można by też brać pod uwagę asysty, dryblingi, kluczowe podania itd..."
0
@KamQiX No to bramkarz czy obrońca a nawet Def pomocnik nie ma większych szans na zp
1
@KamQiX Przepraszam, jakoś szczypały mnie w oczy te gole :P My mistake !
0
@ksobi "Jest to opracowane przeze mnie w 5 minut i pewnie może w niektórych sytuacjach być niesprawiedliwe, ale gdyby tak specjaliści z FIFA nad tym posiedzieli kilka miesięcy to mogłoby coś z tego być."
Napisałem to w 5 minut... Trzeba by to opracować, tak by każdy miał szansę na wygranie Złotej Piłki. Teraz też obrońcy, bramkarze, def pomocnicy nie mają szans.
Przykładowo dla obrońców inne rzeczy byłyby ważniejsze i miały większą wagę niż gole dla napastników.
0
@KamQiX Czyli bramkarz i obrońca nigdy nie zdobędzie złotej piłki. Nie da się wybrać obiektywnie. Każde kieruje się swoją subiektywną opinią. Dostać nagrody za statystki to też trochę dziwne. Pomocnik poprowadzi klub w roku do wygrania wielu pucharów, a jakiś inny piłkarz, napastnik nie wygra kompletnie nic, ale strzeli trochę bramek w roku. To nie miałoby sensu.