La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1213 Culés

8




Kapitalny komentator, zawsze jak to oglądam mam ciary.. ahh

konto usunięte

3

@Dzemix111 Już w PESie 06 jest lepszy :D

konto usunięte

4

@Dzemix111 


To jest mój numer jeden.. oczywista oczywistość - nie rozumiem ani słowa, ale po prostu ten głos i sam sposób komentowania jest nieziemski..

2

@Mathieo "Robi Kini" ;p

2

@Dzemix111 Gość był na mocnym rauszu... :D po tej akcji ,,niestety" pracę stracił. :D

0

@derlis Ten Pan rzeczywiście jest dobry, też go lubie ;)

konto usunięte

2

@Dzemix111 A z Polaków?
Mój numer jeden - zdecydowanie Przemysław Pełka. Jego komentarz meczu Arsenalu z Barceloną na Emirates z 2011 roku (2-1) był chyba najlepszym komentarzem jaki słyszałem.. właściwie kiedykolwiek.. ten to ma dopiero głos :)

0

@derlis Ja lubie praktycznie wszystkich z C+. Pełka jest świetny, widać że kocha piłkę, po takich przejściach komentuje z taką pasją.. ;)

konto usunięte

0

@derlis Zgadzam się w 100%. Pełka wymiata

konto usunięte

1

konto usunięte

0

@derlis Pełka, Wolski , Marchliński moja ulubiona 3 komentatorów

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?