- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 648 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
9
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Karol145
5
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 648 Culés
0
Co myślicie o Chelsea? Czy piłkarze specjalnie tak grali, żeby zwolnili Mourinho? Mnie się wydaję, że nie, ale możliwe jest, że grali na pół gwizdka. Bo w sumie dziwne jest, że przez tyle miesięcy nic nie grali, a nagle po zmianie trenera wygrywają sobie spokojnie 3:1. Porozmawiajmy
1
@daniel191 Wątpie żeby ryzykowali wyniki i kompromitowali się ze względu na trenera. Ale kto wie, to Czelsi w końcu:v
2
@daniel191 No ale to jednak Sunderland ...
1
@daniel191 No przecież nie ma co oczekiwać, że Chelsea przegra każdy następny mecz czy to z Mou na ławce czy nie, zwłaszcza z takim przeciwnikiem i u siebie.
0
@daniel191 Może to tak wyglądać jakby specjalnie tak grali, ale pytanie po co i jaki mieli w tym interes, bo przecież cześć graczy bardzo lubiła Mou. Co prawda wystarczyłaby część graczy, którzy grali na te pół gwizdka, ale po co mieli by sami się kompromitować to przecież ich kariera i każdy chce się pokazać zawsze z jak najlepszej strony.