La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1088 Culés

konto usunięte

0

http://fangol.pl/view/135873/zaslugi-smudy

Co myślicie o tych słowach Smudy?
Co prawda, na pewno miał jakiś wpływ na rozwój Lewego. Większy, czy mniejszy, ale miał.
Tyle, że trochę w tych słowach wyczuwam lekki ból tyłka. Tak jakby nie mógł się jeszcze pogodzić z tym, że nie udało Mu się z reprezentacją podczas Euro 2012. I według mnie, trochę te słowa ubliżają Nawałce.
Może ja źle to interpretuję, no ale tak rozumiem te słowa.

konto usunięte

6

@Bartek110 To jest pieprzenie jak Mancini o tym, że obecne City to jego zasługa.. a czemu nie powie, że Galata Prandellego, która w LM grała straszną wiochę, to jego zasługa?
Takie gadanie można o kant wiadomo czego rozbić.. przypisywanie sobie czyichś zasług to szczyt żenady.. zresztą skoro przypisują zasługi, niech przypiszą też i wpadki..

0

@Bartek110 Jakiś tam wpływ miał bo gdyby nie dobre występy Lecha w Pucharze UEFA to Borussia by się nim nie zainteresowała, ale to w Dortmundzie stał sie piłkarzem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?