La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

0

http://magiafutbolu.pl/upload/20151213162504uid365.jpg

Sir Alex Ferguson zmienił barwy:)

2

@Piotr,1985 Też bym zmienił gdyby mój klub grał tak słabo ;) ,Oczywiście żartuję z klubem jest się na złe i na dobre przeżywałem już kryzys Barcy w latach 06 -08 i sezon 12/13 i 13/14 i nigdy się klubu nie wyparłem i z dumą nosiłem klubowe barwy ,szkoda że takich jak ja jest coraz mniej

2

@BarcelonaVeB Tez nigdy się nie wtóre Barcy. Ja po pogromie 7 do 0 z Bayernem z dumą wyszedłem na miasto w koszulce Barcy i się tego nie wstydziłem. Nz kinem jest się na dobre i złe. Za długo jestem z Barcą, żeby zmieniać barwy. Na zawsze będę nosił w sercu Barce:)

1

@Piotr,1985 Miałeś kiedyś jakąś przygodę z kibolami ? Może ja opowiem swoją która się zdarzyła wczoraj .Wracałem od dziewczyny i miałem założoną czapkę z napisem Barca .Podeszło do mnie dwóch gości i się mnie pytają skąd jestem ,ja mówię że z tond .Ten większy mnie się pyta co to za czapka ,odpowiadam :Mojego klubu,Barcelony ,a on do mnie : Gdybyś tu nie mieszkał byś dostał wpierd....l

0

@BarcelonaVeB To nieźle, ale nie ja nie miałem takiej sytuacji:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?