La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1184 Culés

7




Ależz niego jest kretyn. Po prostu brak słów.

4

@Piotr,1985 czekam na moment w którym ktoś mu przywali ale tak porządnie, pajac jeden

0

@Piotr,1985 Casillas tez ładna szopkę zrobił, bo przewrócił się jakby go pociąg potrącił.

konto usunięte

10

@Kriz A jak w tej sytuacji miał zachować równowagę i sie nie przewrócić? Ktoś tutaj uciekał z lekcji fizyki

2

@sebo939 Tez na to czekam z niecierpliwością. Mam taką nadzieję, że w końcu ktoś mu porządnie przyp. Może w końcu czegoś się nauczy idiota, bo to co on wyprawia na boisku woła o pomstę do nieba, chociaż szczerze wątpię w to, ze sie zmieni. Ten półgłówek nadal myśli, że gra na przedmieściach Brazylii. Ja się w ogóle dziwie, że Del Bosque wziął tego przebierańca do reprezentacji Hiszpanii. Powinien grać rodowity Hiszpan a nie ten buc, który z reszta nie pasuje do repry Hiszpanii.

2

@Kriz A Ty jeszcze bronisz tego buca? Po prostu nie wierze w to co czytam. A już rozumiem Iker grał w Realu to trzeba po nim nadal jechać. Ech niektórzy nie potrafią pozbyć się swoich stereotypów.

konto usunięte

2

@Piotr,1985 Gdy Costa był w Atletico traktowalem jeszcze jego zachowania z przymrużenien oka, bo fajnie prowokował Fiołkowych, a i myślałem ze tak nastawial go do gry Simeone. Ale teraz co ten czlowiek robi w Chelsea jest karygodne, gdy Bóg rozdawał umysł, on wychowywał się z małpami

0

@Piotr,1985 Jakie stereotypy? Nie bronię Costy, bo jego zachowanie jest żałosne, ale Casillas nie musiał mu wtórować, bo gdyby to było na ulicy to nawet by się nie zachwiał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: