La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 987 Culés

8

I czas na konferencję Lucho!

Lucho: Wiem, że wygraliśmy grupę, ale jutro czeka nas ciekawy mecz z trudnym przeciwnikiem

Lucho: Odpoczynek dla kogoś z MSN? Jutro powiem moim zawodnikom kto zagra. Media też dowiedzą się jutro, tuż przed meczem.

Lucho: Cel na jutro? Dobra gra i trzy punkty

Lucho: Mamy swój styl i swoją mentalność. To się nie zmieni tylko dlatego, że mamy już zapewnione pierwsze miejsce w grupie.

Lucho: Mecze z takim rywalem jak Bayer zawsze są trudne. Świetnie bronią, stosują dobry pressing

Lucho: Messi? On może zrobić i osiągnąć wszystko. Nic mnie nie zaskoczy.

Lucho: Wiem, ile dany zawodnik rozegrał minut. Ale nie jestem magikiem. Skład jest jaki jest i kto może - odpocznie.

Lucho: Biorę zawodników z rezerw bo uważam, że mogą nam pomóc. Jeśli ktoś zasłużył, zawsze dostanie minuty w pierwszym składzie.

Lucho: Brak zmian z Valencią był wiadomością do klubu? Jeśli mam coś do przekazania to rozmawiam bezpośrednio z kimś z zarządu.

Lucho: Rozmawiałem już z klubem o zimowym okienku transferowym. Ale publicznie nie mam zamiaru się o tym wypowiadać

0

@ViscaBarca123 Przed ostatnia wypowiedź miazga :P Tak w jego stylu, uwielbiam to :))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?