La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1149 Culés

konto usunięte

6

Liczcie się z tym, że wyrzucenie Realu jest mało prawdopodobne. Cadiz dostanie walkowera. Perez już obdzwonił kogo trzeba, zresztą nawet nie musiał, bo madritismo siedzi w zarządzie federacji. Nie napalajcie się. Zresztą dopóki nie będzie oficjalnie "REAL WYRZUCONY Z CdR" to ani nawet się nie ruszam. Pamiętajcie, ze są równi i równiejsi, a Real w Hiszpanii jest najrówniejszy :)

konto usunięte

1

@Faun W końcu ktoś trzeźwo myślący...wszyscy się cieszą, że Real odpadnie a tu taki ch#j będzie. Wykręcą kota ogonem i jeszcze Cadiz się oberwie za "bezpodstawne" oskarżenia świętego białego klubu. Nie ma szans na dyskwalifikację śmietankowych.

konto usunięte

5

@Faun Walkowera można dostać w lidzę. W pucharach masz od razu dyskwalifikacje.

0

@Faun No to sie zdziwisz.

0

@Faun hehe to sie zdziwisz :) tak a propo w pucharach jest odrazu dyskwalifikacja ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?