- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 985 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 985 Culés
11
OFICJALNIE: Masip, Alves, Vermaelen , Mathieu,Bartra, , Mascherano,,Samper, Adriano, Munir, Sandro y Aitor
0
@Indyczka Jprdl co to za skład postawiłem na 5-0
0
@Indyczka żartujesz oczywiscie ?
1
@domyslsie To jest oficjalny podany przez klub. Adriano w pomocy, wielkie LOL. Mam nadzieje że Munir i Sandro się przełamią,a jak nie czuję wejście Suareza i Neymara.
0
@Indyczka Adriano w pomocy ostatnio dobrze sobie radził, nie wygląda źle skład, jednak myślałem, że będzie więcej podstawowych graczy, ale Lucho wie co robi ;)
0
@Indyczka pewnie jak do 60-70 minuty będzie niekorzystny wynik to lucho wpuści Neya i Suareza
0
@Indyczka Adriano w pomocy to dobry ruch ;) Jednakże znowu Alves, chłop się zajedzie , nie ten wiek już przecież, mimo, że geniusz ;) Bardzo liczę na Sandro, musi coś strzelić ! :D Jak nie to mamy bombę SN i nie zawahamy się jej użyć
1
@Klaudix Ja za bardzo nie ufam temu zestawieniu,mocno Lucho pojechał ze składem i zbytnim zaufaniem dla Munira i Sandro i mam nadzieje że się nie przejedzie.