La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 898 Culés

konto usunięte

2

Ja mam cichą nadzieję, że od przyszłego sezonu w Premier League zawita Middlesbrough :)
Miało iść do użytkownika poniżej.

16

@Neysi Mi bardzo brakuje Leeds United. Odczuwam spory sentyment do tej drużyny, ale raczej jeszcze kilka sezonów na nich poczekamy.

konto usunięte

1

@hen0x Porque akurat Leeds United? Jeśli wolno spytać.

konto usunięte

3

@hen0x Oj masz rację, każdy kto pamięta Leeds z sezonu 00/01 za nimi tęskni.

konto usunięte

4

@Neysi Pewnie kolega pamieta czasy jak Leeds gralo w polfinale Champions League.

3

@Neysi Końcówka lat 90 i początek XXI wieku, czyli okres naprawdę fajnej gry Leeds i początku mojej fascynacji futbolem. Nie wiem czemu akurat oni wpadli mi w oko, ale tak jakoś wyszło. Lubię czasem powspominać, jak to w swoich szeregach mieli niegdyś Rio Ferdinanda, Alana Smitha czy młodszego z braci Kean.

konto usunięte

1

@hen0x Narazie znalazłam mecz Cruyffa, który chcę obejrzeć więc jeśli uda mi się znaleźć jakiś mecz Leeds to będzie następny w kolejce. Brzmi ciekawie :D

0

@hen0x Ja pamietam jak gralem w championschip manager 00/01 i sie ich bralo,to spokojnie mozna bylo wygrac lige mistrzow ;)

4

@Neysi Warto zobaczenia. Mieli wtedy naprawdę fajną ekipę, której spora część zrobiła poważną karierę. Szkoda, że podupadli przez głupią politykę finansową, no ale trzeba mieć nadzieję, że kiedyś powrócą do angielskiej czołówki.

0

@kuba1624 Ja lubiałem grać nimi w fife 1998\1999 :D Niestety w czasie ich swietności nie mogłem ich oglądać jak kolega hen0x.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?