La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 771 Culés

0

W tej chwili Neymar powinien być najdroższym zawodnikiem na świecie, pewnie jeszcze nie jedną ofertę klub otrzyma za niego. Dla mnie Neymar niedługo osiągnie poziom Ronaldinho, a potem go przeskoczy- będzie bardziej kompletnym zawodnikiem niż on. Ronaldinho Messi= ?

5

@lukiiifcb Nigdy nie przeskoczy Lijoła, a co Ney to skoczek wzwyż niczym Wszoła czy Sotomayor, jarzysz jarzynę, co???

1

@Don-Corleone pisać po normalnie to już wstyd, nowa moda?

8

@lukiiifcb A co Ty obrońca uciśnionych i mowy polskiej? Przecie zawsze zapodaję pół żartem, pół serio...zluzuj stringi :)

2

@lukiiifcb 


Jak to mawiał klasyk;p

1

@Don-Corleone Ok, chcesz być cool, ale to też brak szacunku dla kogoś.

7

@lukiiifcb Jezu, cóżeś taki wrażliwy na Swoim punkcie, chyba Cię przeprosilem,co nie??? Co mogę zrobić więcej???

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?