La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1456 Culés

22

Jak dla mnie wsadzenie Lewandowskiego do top 3 Złotej Piłki to przesada , to chyba nagroda za cały rok i wyjątkowe osiągnięcia dla drużyny , a jakoś Lewandowski przez pierwsze 6 miesięcy nie błyszczal owszem Bayern zdobył mistrza Niemiec ale nie można powiedzieć że jest to jakaś ogromną zasługa tylko jego bo cała drużyna w równym stopniu się do tego przyczyniła , poza tym nic więcej w klubie nie osiągnął wielkiego wartego top 3 ZP, a nasi Leo , Ney i Luis zdobyli to co najważniejsze w piłce klubowej bijąc rekord trio z Madrytu w liczbie bramek , jeszcze w sierpniu nikt by nie pomyślał żeby Lewandowski był w top 3 wiec oceniamy cały rok a nie jego 4 oststnie miesiące wtedy będzie fair. Gadanie Bonka o tym ze Lewandowski powinien to wygrać to już wogole komedia .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?