La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1083 Culés

konto usunięte

4

Wiem że wklejanie komentarzy z rm.pl nie jest tu mile widziane ale...
"2015.11.22, godz. 17:43, wislakts88
Moim zdaniem tym faulem Isco pokazał że bardzo mu zależało na tym meczu i że Benitez popełnił błąd nie wystawiąc go w pierwszym składzie .Dobrze zareagował bo nie da się bić a co mógł innego zrobić jak Benitez go posadził na ławie."

Jak coś takiego skomentować? Debil?

konto usunięte

3

@KacperFCB Najlepiej wcale. Mozesz jedynie zalowac, ze zmarnowales czas czytajac tak glupi komentarz.

0

@KacperFCB Idiota jakich mało. Ale to jeszcze nic. Jeden napisał, że mógł Neymarowi to kolano rozwalić a on nie miałby nic przeciwko. Bo przecież to lepiej dla nich. Jakim trzeba być bezmózgiem by takie coś napisać. Ogólnie to sądzę, że ze stanem psychicznym zawodników Realu jest coś nie tak. O niektórych kibicach juz nie wspominając.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?