La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

0

Aktualnie mieszkam poz domem i mam najtańszy pakiet telewizyjny z CP (prawie w ogóle nie korzystam z telewizji, a jak już to oglądam same mecze lub inne sporty) i tutaj rodzi się moje pytanie, czy jest możliwość z CP dokupienia sobie kanałów z 11Sport czy po prostu nie ma ich w CP, a jak nie ma to czy ta transmisja na player.pl za 11 zł jest opłacalna na miesiąc? Chodzi mi o to czy nic nie tnie ani nic.

1

@Homeopata8989 Jednemu tnie, drugiemu nie. Zalezy jakie masz lacze, wiec skonczcie juz z tymi pytaniami. Masz dobre lacze to nie bedzie cielo.

konto usunięte

1

@Homeopata8989 (prawie w ogóle nie korzystam z telewizji, a jak już to oglądam same mecze lub inne sporty)

Nie żebym coś ale mam wrażenie że chciałeś się pochwalić że ty tv nie oglądasz poza sportem...

0

@Stinger Nie żeby coś, ale pakiet który mam dostarcza mi niesamowitych emocji. Trzy mecze reprezentacyjne towarzyskie w roku na TVP1, od jutra dojdą jeszcze skoki więc będzie co oglądać :D. Dodatkowo uważam, że telewizja to propaganda dlatego oglądam jedynie sporty, a nie żadne Tomasz lis na żywo czy barwy szczęścia lub m jak milosc czy inne duperele.

konto usunięte

1

@Homeopata8989 Ja też oglądam przede wszystkim sport dlatego cię rozumiem ale fajnie to zabrzmiało, zabrzmiało to tak jakbyś chciał się pochwalić że oglądasz sport, a pytanie o El Clasico tak przy okazji.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?