La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

konto usunięte

1

"34 osoby poniosły śmierć, a ponad 80 zostało rannych, kiedy zamachowiec samobójca wysadził się w powietrze w nigeryjskim mieście Yola". Masakra, co z tym swiatem sie dzieje :(

konto usunięte

2

@louitv 



...jabłkominki, mlekosmyki, zboka-karam i takie tam insynuacje nowoczesnej kultury :/

2

@louitv W krajach trzeciego swiata to chleb powszedni.
Szkoda, ze ludzie sa zaprojektowani w taki sposob, ze dostrzegaja wiekszosc rzeczy, dopiero w momencie gdy czuja zagrozenie lub cokolwiek ich nie dotknie.

1

@louitv Ciekawe czy teraz ktoś ustawi zielono-biały filtr na zdjęciu na portalach społecznościowych .Pewnie nikt,bo to tylko Nigeria...większość nawet nie wie gdzie ten kraj jest położony...

0

@ViscaBarca123 Kuzwa co wy wszyscy z tym filtrem? Przeszkadza Ci, to nie ustawiaj proste. Ludzie solidaryzują sie z Francja, bo jest ona blisko i te problemy dotyczą także nas, nie chce umniejszać tragedii w Nigeri, ale tam co dwa dni sie ktoś wysadza wiec co chwile byś zmienił filtr ;-)

0

@Szczepano Tyle,że widziałem zdjęcia 12/13 latków właśnie z takimi filtrem.Ciekawe wiedzieli o co chodzi? Bo według mnie ustawiali to żeby wypróbować nowy " gadżet".

konto usunięte

1

@ViscaBarca123 to tak samo do producentów wódki czy fajek masz pretensje, że małolaty piją i palą? ktoś to wymyślił, żeby być solidarnym, nie odpowiadał za to jak to będzie wykorzystane i przez kogo. ja nie ma tego, ale też nie rozumiem czepiania się o to.

konto usunięte

0

@ViscaBarca123 No troszke jest w tym prawdy. Codziennie w krajach trzeciego swiata ginie masa niewinnych ludzi i o tym nikt nie mowi, a Paryz to aktualnie numer jeden, chyba dlatego, bo to europa i kazdy dopiero otworzyl oczy ze w europie tez zle sie dzieje i na kazdym wywarlo to piorunujące wrazenie. A co do filtrow no coz, nie jestem ani za ani przeciw...z jednej strony niby po co, i tak to nic nie da ale z drugiej strony jak inaczej mozemy wyrazic wsparcie? Modlitwa, wiadomo, ale liczy sie gest, nawet taki "bezsensowy". Podswietlamy palac kultury i o to sie nikt nie czepia a przeciez to rowniez nic nie daje, ale liczy sie gest i jezeli ktos w taki sposob, usawiajac filtr pokazuje swoje wsparcie to nic do tego nie mam.

konto usunięte

2

@louitv krajach trzeciego świata...
...rosnąca świadomość "słowa (-ów)", które jest interpretowane wśród młodzieży doby "smart" a "pozostałymi", może tylko (conajwyżej/conajmniej) podważać definicję praw fizyki pomiędzy skutkami regresu na linii "niżej, dalej" ...ot, zmanieryzowany przez "mądrzejszych" świat lęku wysokości a lęku przestrzeni...

konto usunięte

0

@ACpiorunDC przez ''mądrzejszych''....haha

0

@ViscaBarca123 No niby tak, ale zawsze znajda sie czarne owce, jest mnóstwo ludzi , którzy sie w ten sposób solidaryzują :P

konto usunięte

2

@louitv heh... hmm, to żadna filozofia... w krajach "cywilizowanych", z reguły "h" jest nieme...

:) ..."żabka", tak mi się skojarzyło

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?