La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1205 Culés

4

Przedstawiciele Portugalskiej Ligi Zawodowej wystosowali dziś oficjalny komunikat, informując o zrobieniu pierwszego kroku w ramach nowego projektu. Jest nim utworzenie wspólnej ligi, która nazywałaby się Ligą Iberyjską.

Dzisiaj doszło do pierwszych rozmów pomiędzy przedstawicielami władz rozgrywek hiszpańskich i portugalskich. Miejscem spotkania był Madryt. W oświadczeniu określono, że ma ono zacieśnić więzy między dwoma narodami, która mają stanowić płaszczyznę do "bezprecedensowej współpracy".

Na chwilę obecną nie wiadomo, jaki kształt miałaby przyjąć liga, jaki procent drużyn w Ekstraklasie stanowiliby Portugalczycy.

5

@ViscaBarca123 O, to Katalonia może się spokojnie odłączać od Hiszpanii...

3

@ViscaBarca123 Hm najlepsza liga świata Barca Real Atletico Valencia Sevilla Athletic Villarral Porto Benfica Sporting

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?