- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1218 Culés
Gorące dyskusje
FcPortoFan1999
38
Wiecie że dzisiaj mam urodziny? to już teraz wiecie.Konkretnie 27 urodziny.Lala-niechaj żyją... » Czytaj dalej
57 odpowiedzi
TR3YWAY
4
Kumpel lat 30, ogarnięty, dobrze wyglądający, a jego największym marzeniem jest związek z... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Popitek12
8
Neymar, Raphinha, Gabriel(środkowy obrońca). Jeśli nie wygracie dziś z Maroko, przestanę... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1218 Culés
1
http://magiafutbolu.pl/upload/20151030170924uid313.jpg
Chyba zapomniał wziąć leków. Kurde, żeby Falcao stawiać na równi z Leo? Po prostu nie mam słów.
2
@Piotr,1985 Nie o Radamela chodzi.
1
@Piotr,1985 Jak dla mnie ten Pan z całym szacunkiem do niego oraz (też z szacunkiem) dzisiejszy jubilat mają jakieś wypaczone spojrzenie na dzisiejszą piłkę :P
0
@fcbcampeones0809 A jest jeszcze jakiś inny Falcao, bo ja nie słyszałem o legendzie, która miała takie nazwisko?:)
3
@Piotr,1985 Paulo Roberto Falcao. Gral w Romie.
6
@Piotr,1985 W sumie ten kto to wstawił idealnie nada się do pracy na takiej wielkiej stronie jak onet. Chodziło o Paulo Roberto Falcao, więc zrobił idealne podłoże pod burzę.
0
@Dorek15 Dokaldanie ja myślałem, że o tego Falcao chodzi. Kurde ludzie potrafią wprowadzić w błąd innych ludzi. Zamiast napisać pełne imię i nazwisko to napisał tylko same nazwisko. Z drugiej strony nie wiedziałem, że był jeszcze jakiś inny Falcao, także mogłem się pomylic:)
1
@Piotr,1985 Falcao jest legendą futsalu, jak mogłeś nie słyszeć ;)
0
@Korbel Ja futsalu nie oglądam i się nie interesuje, także mogłem nie słyszeć o takim jegomośću:)
0
@Korbel To w sumie jest ich trzech. :D Radamel, Paulo Roberto i Alessandro.
0
@fcbcampeones0809 Ale tak czy inaczej nawet ten Falcao nie dorasta to pięt Messiemu:)
0
@Piotr,1985 Jakby ich zsumowac to tez srednio. :P
0
@fcbcampeones0809 Czyli???
0
@MrNothing To jest ta irytacja faktem, że ktoś ich niestety przebił.. ciekawe, co będzie mówił Messi, jak za kilkadziesiąt lat pojawi się ktoś jeszcze lepszy.. ^^
1
@derlis Myślę, że pozostanie dalej skromnym człowiekiem... No chyba, że też trochę ogłupieje na starość.