La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1371 Culés

0

Jak jutro panowie typy ? Dzisiaj jestem 94 zł na plusie, to jutro coś pewnie za końcówkę rzucę przypałowego. Tak się zastanawiam właśnie nad Man U (kurs 2,5) + handicap PSG z Realem (kurs 5,4) i za te 4 zł mam 50 dych jakby weszło :)
Przypałowy to byłby kupon ale czemu nie ? Może się zdarzyć. United leciutko pod ścianą, więc zwycięstwo tutaj byłoby zbawienne z CSKA, a Real bez 'połowy' składu, do tego na wyjeździe - no i grą nie porywają, nie ma za bardzo kto z przodu podciągnąć, bo CR gra piach, Bale i Benz nie zagrają, a i pewnie brak Modricia...
Co wy na taki kuponik ?

konto usunięte

1

@Kubix93 Modrić jest powołany i ma grać, Jese jest w lepszej formie od Bale, więc to jest wzmocnienie, ale wydaje mi się, że jakieś 2:1, lub 1:1 będzie. ;) MU na wyjeździe będzie miało ciężko i pewnie to wtopią.

0

@Kubix93 O, kolega po fachu. Ja dzisiaj dziś również na +, Barca uzyska pierwsza 7 rogów i nasza wygrana. Do tego 2 kupon Barca+ Chelsea z x i jutro formalność Atleti mam nadzieję, że nie spaprają mi tego kuponu. Co do PSG odpuszczę tak jak pewną 2 na Chelsea dziś, ale United bardzo kusi czysto ale bez handi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?